محصولات فارس وان نمایندگی شیراز

جکوزی فارس وان


گروه لوازم بهداشتی فارس وان با استفاده از بهترین تجهیزات و مرغوب ترین مواد اولیه توانسته است با تولید بهترین محصولات ، سهم قابل توجهی در صنعت محصولات حمام داشته باشد. یکی از این محصولات که طرفدارن خاص خود را دارد ، جکوزی فوق العاده این کارخانه است. این محصول از نظر گنجایش به دو دسته تقسیم میشود . تک نفره و چند نفره . برای استفاده مداوم و روزمره در داخل منازل مسکونی وان های جکوزی در سایزهای مختلف خانگی نیز تولیدشده و به بازار عرضه‌شده‌اند و نکات خرید جکوزی و رعایت آن بسیار مهم است. این وان‌ها نسبت به وان های معمولی خیلی گران‌تر هستند و قابلیت نصب دوش را نیز ندارند. بیشتر جکوزی‌ها، دارای پمپ آب، سیستم گرمایشی و سیستم هوایی و ماساژور هستند.

گروه تجهیزات آشپزخانه امین با فروش از این محصولات ضمن بدست آوردن رضایت مشتری توانسته است گامی موثر در صنعت لوازم حمام داشته باشد.


فروشگاه

وان حمام فارس وان


یکی دیگر از محصولات با کیفیت این کارخانه وان های حمام فارس وان میباشد. این وان ها در بدو ورود به بازار با طراحی بسیار دقیق و زیبا و با هزینه پایین توانست مشتریان زیادی با خرید این محصول رضایت بالایی داشته باشند. یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های وان و جکوزی این است که وان های حمام معمولی فاقد سیستم گرمایشی، ماساژور و پمپ آب هستند که تا حد زیادی باعث کاهش قیمت آن می‌شود

تجهیزات آشپزخانه امین امیدوار است با معرفی و فروش بهترین وان های فارس وان تاثیری قابل توجهی در زیبا سازی هر چه بیشتر خانه مشتریان داشته باشد.


فروشگاه

زیر دوشی فارس وان


یکی دیگر از محصولات شرکت فارس وان زیر دوشی های بسیار زیبا این شرکت است. زیر دوشی ها در کابین حمام های جدید جزو جدا ناشدنی حمام و کابین دوش خواهند بود. استفاده از زیر دوشی در کابین دوش و قسمت داخلی حمام می تواند دارای مزایایی باشد که از آن جمله می‌توان به افزایش بهداشت و تمیزی حمام، عدم نشت رطوبت به قسمت‌های دیگر محیط حمام و افزایش ایمنی برای کودکان و افراد سالمند اشاره کرد. زیر دوشی بنا به مرحله استفاده و نوع کابین دوش می تواند مدل های مختلفی داشته باشد. زیر دوشی های متحرک ، زیر دوشی های ثابت ، زیر دوشی توکار و روکار از جمله زیردوشی هایی هستند که می توانید از آنها در محیط داخلی حمام و کابین دوش استفاده نمایید.

تجهیزات آشپزخانه امین برای مشتریانی که هم به ظاهر و هم به کیفیت محصولات اهمیت میدهند این زیر دوشی ها را معرفی میکند که مشتریان زیادی هم پیدا کرده است.


فروشگاه
Call Now Button