نمایندگی آلتون در شیراز (Representation(altonshiraz

تماس جهت نصب و گارانتی محصولات آلتون در شیراز
شماره های تماس:
02171396 دفتر مرکزی

فقط با این شماره تماس حاصل فرمایید

نمایندگی گاز صفحه ای آلتون در شیراز


تجهیزات آشپزخانه امین {خانه التون شیراز} نمایندگی التون شیراز میباشد که تا کنون رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان داشته است.

انواع گازهای صفحه ای در دو نوع استیل وشیشه ای واجاق گازهای مبله التون در دو نوع طرح فر و اجاق فردار تولید و عرضه می‌شوند. هر دو مدل این اجاق گاز ها بدون فر و فردار ویژگی‌های خاص خود را دارند که مشتریان با توجه به بودجه و نیاز خود می‌توانند یکی از این دو نوع را انتخاب و از نمایندگی التون در شیراز خریداری کنند. اجاق گازهای مبله التون با بالاترین بازدهی و کیفیت با استفاده از فناوری‌های روز دنیا ارائه می‌شوند. کلیه این اجاق گاز ها از قابلیت شیشه سکوریت نشکن و پایه های قابل تنطیم بر خوردار می باشند.


دیدن محصولات

نمایندگی فر های آلتون در شیراز


التون انواع فر را با برنامه‌های تنوع پخت و پز مثل پخت پیتزا، پخت با فن کانوکشن، گرمایش سریع و جوجه گردان مجهز به سیستم‌های خودکار و تایمر پیشرفته عرضه می‌دارد. کیفیت بالای فر در کنار قطعات به روز و با کیفیت و آپشن‌های پیشرفته فرهای آلتون آن‌ها را به یکی از گزینه‌های محبوب در بازار بدل کرده است. همچنین شرکت التون ست‌های فر شیک آشپزخانه را برای کمک به خرید آسان و داشتن دکوراسیونی هماهنگ تولید و عرضه می‌نماید..تجهیزات آشپزخانه امین درشهر شیرازافتخار دارد با نمایندگی التون شیرازاجناس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. برای بازدید و خرید فرهای آلتون به لینک دیدن محصولات مراجعه فرمایید.


دیدن محصولات

                                                                                                   نمایندگی محصولات التون در شیراز نمایندگی آلتون شیراز نمایندگی فرهای التون شیراز مرکز فروش محصولات التون در شیراز 

Call Now Button