نمایندگی اخوان در شیراز

نمایندگی سینک ظرفشویی اخوان در شیراز


تجهیزات آشپزخانه امین یکی از نمایندگان محصولات سینک های ظرفشویی اخوان میباشد که تا کنون رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان داشته است.

سینک های اخوان در سه مدل روکار، توکار و زیر صفحه ای طراحی شده اند. سینک ها دارای سیفون و زیرآب مخصوص هستند.در هنگام خرید سینک اخوان تمامی مطعلقات جانبی( تخته گوشت،سینی و سبد میوه شور) درون پک سینک قرار داده شده است. سینک های اخوان در انواع ابعاد و عمق طراحی و با قیمت ارزان میباشد.


فروشگاه

نمایندگی گاز صفحه ای اخوان در شیراز


تجهیزات آشپزخانه امین یکی از نماینده گیهای محصولات گاز اخوان میباشد که تا کنون رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان داشته است.

انواع گازهای صفحه ای اخوان در مدل بندی های مختلفی عرضه شده اند. نمای شیشه ای مشکی برای گاز ها به کار رفته است و دارای 4 شعله و 5 شعله عرضه شده است جنس صفحه استفاده شده شیشه نشکن است. در هنگام خرید به همراه اجاق گاز شعله پخش کن چدنی به صورت بسته بندی ارسال شود. انواع گاز صفحه ای اخوان دارای عملکرد بسیار قدرتمندی هستند.


فروشگاه

نمایندگی هود اخوان درشیراز


تجهیزات آشپزخانه امین یکی از نمایندگی های محصولات هود اخوان میباشد که تا کنون تمام مشتریان و مصرف کنندگان از خرید خود نهایت رضایت را داشته اند.

هود های اخوان در مدل های توکار، شومینه ای و مورب با مکش فوق العاده قوی طراحی شده است. با خرید هود اخوان از تکنولوژی بی صدا و موتور یک تا چهار دور توربو نهایت استفاده و لذت را ببرید. پنل تنظیمات با کاربری بسیار آسان و به صورت لمسی و دکمه ای برای هود تعبیه شده است. تمامی هود ها بسته به نیاز مشتریان در انواع گوناگون تولید و در طرح های شیشه ای و استیل طراحی و به بازار عرضه شده است.


فروشگاه

نمایندگی فر تو کار اخوان در شیراز


فرهای توکار اخوان در نمایندگی شیراز از طراحی و ساخت بسیار زیبا و ظریفیبرخوردار بوده و مدل های بسیار متنوعی دارند. این فرهای توکار، در رنگ های گوناگونی عرضه می شوند و این امکان را برای افراد فراهم می کنند، تا با توجه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی خود، گزینه ی ایده آلشان را انتخاب نمایند. فر توکار اخوان در سه مدل تمام استیل، تمام شیشه و ترکیبی از استیل و شیشه تولید می شوند. جنس استیل به کار رفته در فرهای توکار اخوان، استیل آجدار، استیل ساحلی و استیل پولیش و شیشه ی استفاده شده در آن ها به رنگ مشکی، سفید و از نوع رفلکتیو و فلکس می باشد. لعاب استفاده شده در این فرها، ضد زنگ بوده و ضخامت شیشه ی به کار رفته در آن ها، به گونه ای انتخاب شده است که حداکثر دمای احساس شده در بیرون آن، 45 درجه ی سانتی گراد است.


فروشگاه
Call Now Button