نمایندگی اخوان شیراز (Representation(akhavanshiraz

تماس جهت نصب و گارانتی محصولات اخوان در شیراز
شماره های تماس:
07132307351 /07132342010
رسول ارجمند

فقط با این دو شماره تماس حاصل فرمایید

نمایندگی سینک ظرفشویی اخوان شیراز


نمایندگی اخوان شیراز

{اخوان مارکت شیراز} تجهیزت آشپزخانه امین میباشد که تا کنون رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان داشته است.

سینک های اخوان در سه مدل روکار، توکار و زیر صفحه ای طراحی شده اند. سینکها ی توکار بسار گسترده هستند . تجهیزات آشپزخانه امین {نمایندگی اخوان شیراز} نمایندگی محصولات اخوان در شیراز افتخار دارد اجناس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار دهد


دیدن محصولات

نمایندگی گاز صفحه ای اخوان در شیراز


نمایندگی اخوان شیراز {خانه اخوان شیراز} تجهیزات آشپزخانه امین میباشد که تا کنون رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان داشته است.

انواع گازهای صفحه ای اخوان در مدل بندی های مختلفی عرضه شده اند. نمای شیشه ای مشکی برای گاز ها به کار رفته است و دارای 4 شعله و 5 شعله عرضه شده است جنس صفحه استفاده شده شیشه نشکن است. در هنگام خرید به همراه اجاق گاز شعله پخش کن چدنی به صورت بسته بندی ارسال شود. انواع گاز صفحه ای اخوان دارای عملکرد بسیار قدرتمندی هستند.تجهیزات آشپزخانه امین نمایندگی اخوان شیراز افتخار دارد به عنوان اخوان مارکت شیراز اجناس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار دهد .برای دیدن گازهای اخوان و تمامی قیمت های به روز به لینک دیدن محصولات مراجعه فرمایید ..


دیدن محصولات

نمایندگی هود اخوان درشیراز


نمایندگی اخوان شیراز >خانه اخوان شیراز< تجهیزات اشپزخانه امین میباشد که تا کنون تمام مشتریان و مصرف کنندگان از خرید خود نهایت رضایت را داشته اند.

هود های اخوان در نمایندگی شیراز مدل های توکار، شومینه ای و مورب با مکش فوق العاده قوی طراحی شده است. با خرید هود اخوان از تکنولوژی بی صدا و موتور یک تا چهار دور توربو نهایت استفاده و لذت را ببرید. پنل تنظیمات با کاربری بسیار آسان و به صورت لمسی و دکمه ای برای هود تعبیه شده است. تمامی هود ها بسته به نیاز مشتریان در انواع گوناگون تولید و در طرح های شیشه ای و استیل طراحی و به بازار عرضه شده است.تجهیزات آشپزخانه امین اخوان مارکت در شیراز افتخار دارد اجناس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. برای بازدید و خرید هود های اخوان و قیمت های با تخفیف در شیراز به لینک دیدن محصولات مراجعه فرمایید.


دیدن محصولات

نمایندگی فر تو کار اخوان در شیراز


در نمایندگی اخوان شیراز فرهای توکار اخوان در فروشگاه اخوان مارکت شیراز از طراحی و ساخت بسیار زیبا و ظریفیبرخوردار بوده و مدل های بسیار متنوعی دارند. این فرهای توکار، در رنگ های گوناگونی عرضه می شوند و این امکان را برای افراد فراهم می کنند، تا با توجه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی خود، گزینه ی ایده آلشان را انتخاب نمایند. فر توکار اخوان در سه مدل تمام استیل، تمام شیشه و ترکیبی از استیل و شیشه تولید می شوند. جنس استیل به کار رفته در فرهای توکار اخوان، استیل آجدار، استیل ساحلی و استیل پولیش و شیشه ی استفاده شده در آن ها به رنگ مشکی، سفید و از نوع رفلکتیو و فلکس می باشد. لعاب استفاده شده در این فرها، ضد زنگ بوده و ضخامت شیشه ی به کار رفته در آن ها، به گونه ای انتخاب شده است که حداکثر دمای احساس شده در بیرون آن، 45 درجه ی سانتی گراد است. تجهیزات آشپزخانه امین خانه اخوان شیرازافتخار دارد با نمایندگی اخوان شیرازاجناس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. برای بازدید و خرید فرهای اخوان و تمامی قیمت های با تخفیف و به رو در شیراز به لینک دیدن محصولات مراجعه فرمایید.


دیدن محصولات
                                                                                   نمایندگی اخوان شیراز اخوان مارکت شیراز خانه اخوان شیراز فروشگاه مرکزی اخوان شیراز
                                                                                                                            استعلام نمایندگی اخوان شیراز از کارخانه
                                                                                                                                     آدرس ما در گوگل مپ
                                                                                                                                  ویدئو های اموزشی کارکرد فر اخوان