نمایندگی استیل البرز در شیراز

نمایندگی هود استیل البرز در شیراز


تجهیزات آشپزخانه امین یکی از قدیمی ترین نمایندگان محصولات استیل البرز در شیراز میباشد.

هود آشپزخانه، یکی از وسایل مهم و کاربردی به منظور برخورداری از محیطی تمیز و بدون بو، در هنگام پخت غذا به شمار می رود. این محصولات با مکش چربی موجود در هوا و دود، کمک شایانی به تمیزی و نظافت فضای آشپزخانه می نماید. شرکت استیل البرز، که به عنوان یکی از قدیمی ترین، معتبرترین شرکت های تولیدی تجهیزات آشپزخانه در سراسر کشور شناخته می شود، موفق به تولید انواع هود آشپزخانه در سه مدل "مورب"، " شومینه ای" و "افقی" شده است، داشتن قدرت مکش زیاد و کم بودن صدای دستگاه به هنگام کار، از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که در خرید هود آشپزخانه مورد توجه افراد قرار می گیرد .


فروشگاه

نمایندگی سینک ظرفشویی استیل البرز در شیراز


از آنجا که سینک های ظرفشویی از ابتدایی ترین ملزومات هر آشپزخانه ای بوده که به آن نیاز فراوان داریم، دقت در انتخاب آن در راحتی هرچه بیشتر ما مؤثر است که در انواع سینک توکار و سینک روکار وجود دارد . مهمترین نکاتی که در مورد سینک های ظرفشویی باید به آنها توجه نمود، جنس سینک است که در انواع استیل ضد زنگ، چدن، گرانیت کامپوزیت، مس یا … به بازار عرضه شده است. یکی دیگر از نکات مورد توجه در مورد سینک های ظرفشویی ، نمای ظاهری آن است که از جهت شکل، اندازه، عمق، تعداد کاسه ها و وسایل جانبی که ممکن است به همراه آنها باشد متفاوتند.


فروشگاه

نمایندگی گازصحفه ای استیل البرز در شیراز


تجهیزات آشپزخانه امین یکی از نمایندگان استیل البرز در شیراز میباشد .اجاق گازهای صفحه ای استیل البرز،یکی از محبوب ترین و مشهور ترین گزینه های موجود در بازار ایران می باشند که علاوه بر ظاهری لوکس و زیبا، از کیفیت و عملکردی فوق العاده نیز بهره می برند. اجاق گازهای صفحه ای استیل البرز کاملا مطابق با استانداردهای روز دنیا و با بهره گیری از متریال درجه ی 1 و اصل ساخته شده اند، و همین مساله آن ها را، تبدیل به گزینه ای ایده آل در بازار ابزار و تجهیزات آشپزخانه نموده است.اجاق گازهای صفحه ای استیل البرز، از نظر ظاهری به چهار گروه گروه استینلس استیل، شیشه ای ، سرامیکی و شیشه دور استیل تقسیم می شوند و هر یک با توجه به محیط آشپزخانه ی مورد نظر، انتخاب و خریداری می شوند که هر کدام بیش از 30 نوع مدل مختلف دارند.


فروشگاه

نمایندگی فر توکار استیل البرز در شیراز


تجهیزات آشپزخانه امین یکی از قدیمی ترین نمایندگان محصولات استیل البرز در شیراز میباشد که تا کنون رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان کسب شده است..

فر های استیل البرز، به عنوان یکی از اجزای مهم و اصلی برای چیدمان دکوراسیون داخلی مخصوصا فضای آشپزخانه به شمار می رود. از این محصولات در طیف گسترده ای استفاده به عمل می آید انواع فر از نظر نوع به دو دسته توکار و روکار تقسیم میگردد همچنین فرها از نظر نحوه پخت و پز غذا به فر گازی و فر برقی و فر کانوکشن دسته بندی میشوند که به ترتیب از گاز شهری ، المنت های برقی و امواج مایکروویو استفاده میکنند.


فروشگاه

نمایندگی ماکروویو استیل البرز در شیراز


در سال های اخیر استفاده از ماکروویو در کنار اجاق گاز بیشتر شده است چرا که سرعت پخت غذا بیشتر می شود اما با توجه به این که کیفیت پخت نیز اهمیت زیادی دارد ما به شما ماکروویو های استیل البرز را پیشنهاد میکنیم. و تجهیزات آشپزخانه امین با افتخار نمایندگی این محصول را در شیراز دارد.

ماکروویو های استیل البرز با طراحی بسیار دقیق وظاهری مدرن و زیبا به عنوان یکی از پر فروش ترین محصولات این شرکت شده است. ماکروویو های استیل البرز در دو مدل توکار و روکار طراحی و به بازار عرضه شده است. همچنین با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ماکروویو ، شرکت استیل البرز می کوشد که رضایت قلبی مشتریان خود را در مورد این محصول کسب نماید. درب ماکرویو های استیل البرز عاری از هر گونه شیار ، حفره و یا لبه می باشد .


فروشگاه
Call Now Button