نمایندگی بیمکث در شیراز (Representation(bimaxshiraz

تماس جهت نصب و گارانتی محصولات بیمکث در شیراز
شماره های تماس:
09368687718 میلاد نظری نزاد /09173045078 زمردی

فقط با این دو شماره تماس حاصل فرمایید

نمایندگی اجاق گاز صفحه ای بیمکث در شیراز


نمایندگی بیمکث شیراز تجهیزات آشپزخانه امین میباشد که تا کنون رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان داشته است.

انواع گازهای صفحه ای بیمکث در مدل بندی های مختلفی عرضه شده اند. نمای شیشه ای مشکی برای گاز ها به کار رفته است و دارای 4 شعله و 5 شعله عرضه شده است جنس صفحه استفاده شده شیشه نشکن است. در هنگام خرید به همراه اجاق گاز شعله پخش کن چدنی به صورت بسته بندی ارسال شود. انواع گاز صفحه ای بیمکث دارای عملکرد بسیار قدرتمندی هستند.تجهیزات آشپزخانه امین نمایندگی بیمکث شیراز افتخار دارد به عنوان نماینده برتر در شیراز اجناس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار دهد .برای دیدن گازهای بیمکث و تمامی قیمت های به روز به لینک دیدن محصولات مراجعه فرمایید ..


دیدن محصولات

نمایندگی هود بیمکث درشیراز


نمایندگی بیمکث شیراز تجهیزات اشپزخانه امین میباشد که تا کنون تمام مشتریان و مصرف کنندگان از خرید خود نهایت رضایت را داشته اند.

هود های بیمکث در نمایندگی شیراز مدل های توکار، شومینه ای و مورب با مکش فوق العاده قوی طراحی شده است. با خرید هود بیمکث از تکنولوژی بی صدا و موتور یک تا چهار دور توربو نهایت استفاده و لذت را ببرید. پنل تنظیمات با کاربری بسیار آسان و به صورت لمسی و دکمه ای برای هود تعبیه شده است. تمامی هود ها بسته به نیاز مشتریان در انواع گوناگون تولید و در طرح های شیشه ای و استیل طراحی و به بازار عرضه شده است.تجهیزات آشپزخانه امین نماینده برتر محصولات بیمکث در شیراز افتخار دارد اجناس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. برای بازدید و خرید هود های بیمکث و قیمت های با تخفیف در شیراز به لینک دیدن محصولات مراجعه فرمایید.


دیدن محصولات

نمایندگی فر تو کار بیمکث در شیراز


در نمایندگی بیمکث در شیراز فرهای توکار بیمکث از طراحی و ساخت بسیار زیبا و ظریفی برخوردار بوده و مدل های بسیار متنوعی دارند. این فرهای توکار، در رنگ های گوناگونی عرضه می شوند و این امکان را برای افراد فراهم می کنند، تا با توجه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی خود، گزینه ی ایده آلشان را انتخاب نمایند. فر توکار بیمکث در سه مدل تمام استیل، تمام شیشه و ترکیبی از استیل و شیشه تولید می شوند. جنس استیل به کار رفته در فرهای توکار بیمکث، استیل آجدار، استیل ساحلی و استیل پولیش و شیشه ی استفاده شده در آن ها به رنگ مشکی، سفید و از نوع رفلکتیو و فلکس می باشد. لعاب استفاده شده در این فرها، ضد زنگ بوده و ضخامت شیشه ی به کار رفته در آن ها، به گونه ای انتخاب شده است که حداکثر دمای احساس شده در بیرون آن، 45 درجه ی سانتی گراد است. تجهیزات آشپزخانه امین به عنوان نماینده برتر محصولات بیمکث در شیراز افتخار دارد با نمایندگی بیمکث شیرازاجناس را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. برای بازدید و خرید فرهای بیمکث و تمامی قیمت های با تخفیف و به رو در شیراز به لینک دیدن محصولات مراجعه فرمایید.


دیدن محصولات
Call Now Button