نمایندگی شیرالات قهرمان شیراز (Representation(ghahramanshiraz

نصب و گارانتی شیرآلات قهرمان در شیراز
شماره های تماس:
09178930609 باصری

فقط با این شماره تماس حاصل فرمایید

ست چهار تیکه شیرآلات قهرمان


شیرآلات قهرمان یکی از برند هایی است که تجهیزات آشپزخانه امین آن را به مشتریان عزیز پیشنهاد می کند. این سری از شیرآلات با ظاهری شیک و مدرن و طراحی حرفه ای و دقیق مورد پسند اکثر مشتریان شده است. شیرآلات ظرفشویی دو منظوره قهرمان با امکان وصل تصفیه آب به آن برای کسانی که نمیخواهند شیر تصفیه جداگانه بر روی سینک داشته باشند. ضمانت این شیر 5 ساله میباشد که شامل تمامی قطعات مصرفی در این شیر است. .

یکی از محصولات پر فروش و پر طرفدار شیرآلات قهرمان می باشد. تجهیزات آشپزخانه امین با نمایندگی محصولات قهرمان در شیراز ضمن بدست آوردن رضایت مشتری توانسته است گامی موثر در صنعت تجهیزات آشپزخانه داشته باشد.برای دیدن و خرید ست های قهرمان به لینک {دیدن محصولات} مراجعه فرمایید


دیدن محصولات

شیرآلات ظرفشویی قهرمان


شیرآلات ظرفشویی قهرمان یکی از برند هایی است که تجهیزات آشپزخانه امین آن را به مشتریان عزیز پیشنهاد می کند. این سری از شیرآلات با ظاهری شیک و مدرن و طراحی حرفه ای و دقیق مورد پسند اکثر مشتریان شده است. شیرآلات ظرفشویی دو منظوره قهرمان با امکان وصل تصفیه آب به آن برای کسانی که نمیخواهند شیر تصفیه جداگانه بر روی سینک داشته باشند. ضمانت این شیر 5 ساله میباشد که شامل تمامی قطعات مصرفی در این شیر است.

یکی از محصولات پر فروش و پر طرفدار شیرآلات ظرفشویی قهرمان می باشد. تجهیزات آشپزخانه امین با نمایندگی و فروش از این محصولات در شیراز ضمن بدست آوردن رضایت مشتری توانسته است گامی موثر در صنعت تجهیزات آشپزخانه داشته باشد. برای دیدن محصولات قهرمان به لینک {دیدن محصولات} مراجعه فرمایید.


دیدن محصولات

علم یونیکا قهرمان


علم یونیکا قهرمان علاوه بر زیبایی 2 چندان کیفیتی مثال زدنی دارد که با شنگ آلمانی عرضه میگردد اگر به دنبال محصولی با کیفیت و زیبا میگردید این انتخابی ایده ال است . این سری از علم دوش ها دارای یک شیر مجزا میباشد که اب مصرفی برای دوش شما را به سر دوش بزرگ و یا به سردوش متحرک هدایت خواهد نمود. تنه این علم دوش ها هم از جنس آلیاژ برنج است که با ابکاری کروم پوشیده شده است

تجهیزات آشپزخانه امین با نمایندگی شیر آلات قهرمان در شیرازامیدوار است با معرفی و فروش بهترین علم دوش های قهرمان تاثیری قابل توجهی در زیبا سازی هر چه بیشتر خانه مشتریان داشته باشد. برای دیدن علم دوش های قهرمان به لینک دیدن محصولات مراجعه فرمایید .


دیدن محصولات
Call Now Button