نمایندگی شیرالات kwc در شیراز

نمایندگی شیر آشپزخانه کی دبیلو سی در شیرازKWC


یکی از معیار های داشتن آشپزخانه ی زیبا و شیک شیر ظرفشویی به کار رفته در آن میباشد. شیر ظرفشویی که علاوه بر داشتن زیبایی دارای کیفیت بالایی باشد شیرهای ظرفشویی KWC یکی از برندهایی میباشد که ما به شما معرفی میکنیم. این شرکت شیر ظرفشویی های خود را در مدل های ساده ، شلنگ دار ، علم فنری و... تولید و به بازار عرضه کرده است . لازم به ذکر است که تمام محصولات شرکت KWC از آلیاژ برنج استفاده شده است.

تجهیزات آشپزخانه امین با نمایندگی در شهر شیراز می کوشد تا با معرفی بهترین برند های دنیا گامی موثر در صنعت تجهیزات آشپزخانه داشته باشد.


فروشگاه

نمایندگی شیر حمام kwc در شیراز KWC


شیرآلات حمام یکی از اصلی ترین و مهمترین اقلامی ست که باید در هر خانه و کاشانه ای باشد و با گذر زمان و تولید انواع از این محصولات مشتریان باید به دنبال محصولی باشند که طول عمر و مقاومت بالایی داشته باشد. تجهیزات آشپزخانه امین با معرفی بهترین برند های این محصول به مشتریان تلاش بر آن دارد که رضایت مشتریان عزیز را کسب نماید.

شیرآلات حمام KWC یکی از بهترین این برند هاست که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و دستگاه های به روز دنیا انواع از این محصول را تولید و به بازار عرضه کرده است. لازم به ذکر است گروه کارخانجات KWC جهت استحکام و مقاومت بیشتر محصولات خود در برابر آب گرم شیرآلات خود را از نوع آلیاژ برنج طراحی و ساخته است.


فروشگاه

شیرهای هوشمند KWC


تجهیزات آشپزخانه امین یکی از فروشندگان شیرهای هوشمند KWC می باشد. امروزه این شیرهای هوشمند با طراحی بسیار دقیق و ظاهری شیک و مدرن جلب توجه عده ی زیادی از مشتریان شده است.

شیر های هوشمند KWC که در قسمت بدنه آن‌ها یک چشمی الکترونی تعبیه ‌شده است و با نزدیک کردن دست‌ها به این چشمی، شیر جریان آب را باز می‌کند و پس از اتمام شست و شو با دور کردن دست‌ها به‌ طور خودکار شیر آب بسته می‌شود. شیر های هوشمند بیشتر در مکان‌های عمومی مانند رستوران‌ها، فرودگاه‌ها ، هتل‌ها و به ویژه در بیمارستان‌ها، کلینیک ‌های پزشکی و دندان ‌پزشکی‌هابه دلیل عدم احتیاج به دخالت دست و کمتر شدن احتمال انتقال میکروب و جلوگیری از هدر رفتن آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.


فروشگاه

نمایندگی شیرآلات توکار kwc در شیراز KWC


با پیشرفت تکنولوِژی و به روز شدن صنعت شیرآلات ساختمانی کارخانجات این صنعت به فکر تحولی بزرگ در این صنعت مهم افتادند و شیرآلات زیبا و مدرن توکار را طراحی و تولید کردند این شیرآلات مزایای بسیاری در مقابل شیرآلات سنتی و روکار دارد که از جمله آن می توان به راحتی در نظافت ، پوسیدگی و زنگ زدگی بسیار کمتر، عمر بیشتر، اشغال فضای کمتر و چهره مدرن و زیبا تر نسبت به شیرآلات سنتی روکار اشاره کرد. شرکت KWC هم با بکارگیری از این فناوری شیرآلات توکار خود را طراحی و به بازار عرضه کرده است. لازم به ذکر است خرید صرفا خود شیر به تنهایی عقلانی نیست و حتما باید بازویی سقفی یا دیواری، براکت، زانویی توکار، سردوش و شلنگ هم خریداری شده آن نیز با کاور روی شیر توکار هماهنگی کامل داشته باشد در غیر این صورت تمامی هزینه انجام شده جواب منفی خواهد داد.

تجهیزات آشپزخانه امین یکی از فروشندگان این محصول می باشد و در تلاش است که رضایت مشتریان خود را در قبال این محصول جلب نماید.

فروشگاه

شیرآلات سرویس بهداشتی kwc KWC


یکی دیگر از محصولات مدرن و زیبایی که گروه کارخانجات KWC طراحی و به بازار عرضه کرده است شیرآلات سرویس بهاشتی ست. امروزه این شیرآلات با طرح های متنوعی و وسیعی که دارند مورد پسند هر نوع سلیقه ای می باشد و رضایت عده ی کثری از مشتریان خود را کسب کرده است. لازم به ذکر است جنس تمامی محصولات این شرکت از آلیاژ برنج است تا در برابر دمای بالای آب گرم مقاوم و مستحکم باشد.

تجهیزات آشپزخانه امین با معرفی از این نوع محصول به مشتریان خود امیدوار است گامی موثر در صنعت این محصولات داشته باشد..


فروشگاه
Call Now Button