نمایندگی گلسار فارس شیراز

توالت فرنگی گلسار


شرکت گلسار فارس در سال 1372 تاسیس شد . یکی از محصولات پر فروش این شرکت توالت فرنگی آن می باشد. این شرکت با بهره گیری از جدیترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا با هدف ساخت محصولی با کیفیت و در عین زیبایی تا به امروز توانسته است رضایت قابل توجهی از سوی مشتریان کسب کرده است.

تجهیزات اشپزخانه امین با معرفی و فروش این محصول زیبا و پر کاربرد امیدوار است لبخند رضایت کاربران این محصول را شاهد باشد.


فروشگاه

روشویی گلسار


یکی دیگر از محصولات تولیدی چینی بهداشتی گلسار ، روشویی های زیبای این شرکت است. جنس روشویی ها از سنگ درجه یک چینی می باشد. با توجه به زیبایی و جنس مرغوب آن در طراحی دکوراسیون‌های داخلی ساختمان‌های مدرن از این نوع روشویی‌ها خیلی بیشتر از سایر مدل‌های قدیمی تر استفاده می‌شود. این نوع از روشویی‌ها در دسته کالاهای لوکس ساختمانی قرار می‌گیرند. مشخصه‌های بارز این محصولات ضدآب بودن و تنوع رنگی بسیار بالای آن هاست. روشویی‌های کابینتی دارای یک فضای کابینتی می باشد که برای قرار دادن لوازم بهداشتی از آن‌ها استفاده می‌شود. .

تجهیزات اشپزخانه امین یکی از نمایندگان فروش این شرکت در شیراز می باشد و اکثر مشتریان این محصول از خرید خود کاملا راضی هستند.


فروشگاه
Call Now Button